Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

TURK FİLATELİ AKADEMİSİ

Nereden Yazdırıldığı: Tr Filateli Portalı
Kategori: Sorular
Forum Adı: Koleksiyonculuk
Forum Tanımlaması: Koleksiyonculuk Hakkında Sorular
URL: http://www.trfila.com/forum/forum_posts.asp?TID=1949
Tarih: 16-Ekim-2018 Saat 20:40
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.04 - http://www.webwizforums.com

Konu: TURK FİLATELİ AKADEMİSİ
Mesajı Yazan: makan
Konu: TURK FİLATELİ AKADEMİSİ
Mesaj Tarihi: 07-Şubat-2015 Saat 18:35
ARİAL

Değerli TRFİLA üyeleri.Ekte Türk Filateli Akademisi Başkanı sayın Kayhan Akdumanın tüm filatelistlere duyurmak istediği bir mesajı var.

''DeğerliFilatelistler,                 

Türk Filatelisine büyük katkıda bulunacağına inandığımız Akademimizin kuruluşu 2014 yılı içinde tamaml..ndı. Geçen zaman hem Akademi üyelerine hem de amatör profesyonel tüm filatelistlere yönelik çalışmalar pl..nladık.
Akademimizin çalışmalarını duyurularını sanal ortamda yürütmeyi tasarladık.
Hem ekonomik olarak daha sürdürülebilir bir ortam olacağına, hem de geniş bir filateli ağının çalışmalarına ve katkıda bulunmalarına ol..nak sağlayacağına inanıyoruz.

Tüm çalışmaları üzerinden yapmayı tasarladığımız ve şu an yayında ol..n web sayfasının ismi "www.turkfilateliakademisi.org" dur. Hepinizden, akademimizin çalışmalarını buradan izlemenizi ve katkıda bulunmanızı rica ediyorum.

Bu çalışmaya bağlı olarak yıllık bir akademik yayın pl..nlıyoruz.
Konferanslar ve eğitim ve diğer çalışmalar ayrıca yapılacaktır.
İnternet sitemizi izlerseniz bu çalışmalarımızla ilgili de programları zaman içinde görebilirsiniz.

Saygılarımla
Kayhan Akduman
DeğerliFilatelistler,                 

Türk Filatelisine büyük katkıda bulunacağına inandığımız Akademimizin kuruluşu 2014 yılı içinde tamaml..ndı. Geçen zaman hem Akademi üyelerine hem de amatör profesyonel tüm filatelistlere yönelik çalışmalar pl..nladık.
Hem ekonomik olarak daha sürdürülebilir bir ortam olacağına, hem de geniş bir filateli ağının çalışmalarına ve katkıda bulunmalarına ol..nak sağlayacağına inanıyoruz.

Tüm çalışmaları üzerinden yapmayı tasarladığımız ve şu an yayında ol..n web sayfasının ismi "www.turkfilateliakademisi.org" dur. Hepinizden, akademimizin çalışmalarını buradan izlemenizi ve katkıda bulunmanızı rica ediyorum.

Bu çalışmaya bağlı olarak yıllık bir akademik yayın pl..nlıyoruz.
İnternet sitemizi izlerseniz bu çalışmalarımızla ilgili de programları zaman içinde görebilirsiniz.

Saygılarımla
Kayhan Akduman''

-------------
m.akan

Cevaplar:
Mesajı Yazan: makan
Mesaj Tarihi: 07-Şubat-2015 Saat 18:52
Değerli TRFİLA üyeleri.Ekte Türk Filateli Akademisi Başkanı sayın Kayhan Akduman'ın tüm filatelistlere duyurmak istediği bir mesajı var.

DeğerliFilatelistler,                  

Bu çalışmaya bağlı olarak yıllık bir akademik yayın pla
nlıyoruz.

Saygılarımla
Kayhan Akduman''

-------------
m.akan

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

:: Tr Fila Forumlari ::
Her Hakki Saklidir
©2005-2007