Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Serbest Kürsü
 Tr Filateli Forumları | Pul - Filateli - Pulculuk - Filatelist | Serbest Kürsü
Mesaj icon Konu: 500. üyemiz Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
mgunsur
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 335

Alıntı mgunsur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2009 Saat 11:28
Değerli arkadaşlar,

Erdoğan Şen'in önayak olduğu bu (Sagüsad) filateli organizasyonunun, buluşmak ve yeni fikirleri tartışmak için bir fırsat olduğu fikrini gönülden destekliyorum. Böyle bir fırsatı her zaman yaratamayabiliriz. Bundan yararlanalım ve önemli sağlık vb. sorunlarımız yok ise, 9 Mayıs gününü bu buluşmaya ayıralım.

Erdoğan Şen'in önerdiği toplantının saatlerini verimli kullanmak amacıyla önceden hazırlanmak ve bir tartışma programı yapmak iyi olabilir. Bunun için şimdiden bazı tartışma konularını belirlememiz ve isteyen arkadaşlarımızın bu konuda hazırlık yapmalarını sağlayabiliriz. Konuşmacıları 5 veya 10 dk. gibi süreler vererek, fikirlerini ortaya koymalarını sağlayabiliriz. Ortaya çıkan eğilimleri ve kararları daha sonra sitemizde maddeler halinde yayınlayabiliriz.

Saygılar,
Murat Günsur

Düzenleyen mgunsur - 08-Nisan-2009 Saat 11:44
IP
janbars
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 139

Alıntı janbars Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2009 Saat 11:58
Selamlar,

çok büyük bir aksilik olmazsa geçen yıl gibi bu yıl da açılış günü Sagüsad'da olacağım.Sayın,Erdoğan Bey üstadın toplatı fikrine ve Sayın Murat Günsur dostumun önerilerine katılıyorum.Hepimiz için bir fırsat olacak açılış gününü verimli değerlendirmek çok iyi olacaktır.
saygılarımla..

Av.Mustafa İLHAN
IP
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 797

Alıntı marda99 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2009 Saat 16:58
Merhaba,

SAGUSAD sergisinde uygun mekan ve ortam bulunması halinde bir araya gelinmesi ve üyelerimizle fikir paylaşımının sağlanması güzel bir fikir. Bu tarz toplantıların bir başlangıcını 9 Mayısta yapabileceğimiz düşüncesine katılıyorum, ben de bu tarihte bir aksilik olmazsa sergide olacağım. İstanbuldaki üyelerimizden katılacaklar varsa toplu olarak da gitme fikrini düşünebiliriz.
IP
utalay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 382

Alıntı utalay Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2009 Saat 18:07
Merhabalar,

Bende İzmir den geliyorum Allah nasip ederse biletimide kestirdim Sabiha Gökçene sabah 09.30 da varacağım oradan Adapazarına nasıl gideceğim onu düşünüyorum.Eğer bir organizasyon olursa ve benim saatlerimede uyarsa memnun olurum.Akşam dönüş ise 19.15 de

Selamlar
Ufuk TALAY
IP
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 1329

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2009 Saat 20:03
Değerli arkadaşlar serginin açılış saati 16.15 gibi
açılış dan önce veya sonra tamamen sizlere bağlı olarak
bir saat tesbit edebilirseniz ve ayrıca herkes hangi konularda neler yapabileceğimizi ortaya koyalım ve buları tartışalım görüşelim,bunun için ben ortamı ayarlayacağım.
gelebilme imkanı olanlar gelsinler,herkese en güzel en içten ve samimi karşılamaya hazırız.
saygılar
erdogan sen-adapazarı
IP
ilkergel
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 344

Alıntı ilkergel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2009 Saat 21:23
Merhaba,

Ben de 9 Mayıs'ta Sagüsad'da olacağım inşallah. Cumartesi günü sabahtan iki dersim var. Onu devredebilirsem İstanbul'daki arkadaşlarla ortak hareket edebilirim. Olmaz ise öğle saatlerinde orada olurum diye ümit ediyorum.

Muhabbetle,
İlker Şahin
www.ilkerhoca.com
IP
dybnr
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 264

Alıntı dybnr Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2009 Saat 21:34
Merhaba,

Büyük bir terslik olmaz ise ben de açılışa katılacağım. Toplantı fikrini yürekten destekliyorum.

Serginin açılış saati 16.15 olduğunu ve dönüşü de düşündüğümde, tercihim toplantının açılıştan önce olması yönünde ama çoğunluğun kararına uyarım tabii ki...

Bu arada gidiş organizasyonuna da zevkle katılırım.

Saygılarımla,

Deray Yabaneri
IP
utalay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 382

Alıntı utalay Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2009 Saat 23:23
Merhabalar,

Bende Deray bey gibi düşünüyorum hatta çoğu katılımcıların uzaktan geleceği düşünülürse açılışı acaba saat 15.00 civarına alamazmıyız gei dönüşleride düşünerek

Selamlar
Ufuk TALAY
IP
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 1329

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Nisan-2009 Saat 05:52
Ufuk Bey normalde 15.00 düşünmüştük,tam olarak karar vermedik ne varki 15.00-16.00 arası olacağı kesin.Saati sırf dışardan geleçekler için bu saatlere alıyoruz.en iyi ihtimal 15.30 gibi düşünülsün.En fazla da 16.00 hiç sorun değil.Açılış en çok 1 saatimizi alır.
selam
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma