Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Duyurular
 Tr Filateli Forumları | Ana Başlıklar | Duyurular
Mesaj icon Konu: PTT sitesindeki duyurular Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   35 Sonraki >>
Yazar Mesaj
työndem
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 77

Alıntı työndem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2011 Saat 10:47

Değerli filatelistler,

Bence yine herzaman olduğu gibi boşuna nefesinizi tüketiyorsunuz. Filateli ve müze şubesi Müdürlüğü özelleştirilsin. İnanıyorum ki o zaman bu iş çok daha mükemmelleşir:)
Saygılarımla
Taner Yöndem
IP
erdalkara
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 732

Alıntı erdalkara Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2011 Saat 14:56

İşte yeni bir duyuru ile tekrar karşınızdayız... 365 günden oluşan bir yıl içerisinde yapılmasına 1 gün önce karar verilmiş olsa gerek. Çünkü bugün duyuruldu. Etkinlik yarın yapılacak. Eğer PTT çalışanları süperman falan değilse, 1 günde bunun ne damgası hazırlanır, ne zarfı, ne de yapılacağı yerin tespiti. O zaman demek ki aslında günler öncesinden yapılacağı belli olan bir etkinlik. O zaman neden 1 gün kala duyurusu yapılıyor? İşte orası bir muamma...

Türk Demiryollarının 155. Yılı nedeniyle 23.09.2011 tarihinde “Türk Demiryolları 155 Yaşında” konulu özelgün zarfı çıkarılacak olup 1.35 TL bedelle satışa sunulacaktır. Aynı tarihte mesai saatleri içerisinde TCDD Ankara Garı Altındağ/ANKARA adresinde açılacak olan tanıtım standı ile Samanpazarı PTT Merkez Müdürlüğüne bağlı Gar PTT Şubesi Altındağ/ANKARA adresinde “Türk Demiryolları 155 Yaşında 23/09/2011 ANKARA" ibareli özel tarih damgası kullandırılacaktır.

NOT: Sayın Taner Yöndem'in Filateli ve Müze Müdürlüğü özelleşsin önerisi bana da çok mantıklı geliyor.

Saygılarımla
Erdal Karakaşoğlu

IP
Gebirgsjager
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 443

Alıntı Gebirgsjager Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2011 Saat 15:07
Şaşırtmayan bir haber daha. 36. Sitoloji Kongresi zarfı Sirkeci'ye gelmemiştir.

Bilginize.
Selam ve Saygılarımla,

Anıl Gürsoy
IP
työndem
Üye
Üye
Simge

Alıntı työndem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2011 Saat 15:44
Teşekkür ederim Erdal Bey:)
Merak ettiğim iki konu;
1)Abone sayısı? Yurt içi-dışı toplam sayının kaç olduğunu bilen varmı? 5-10 bin(?) Bu sadece benim tahminim. Sayı hakkında bir bilgim yok. Bunun yanısıra bu sayının kaç yıldır bu seviyelerde seyrettiği de önemli. Her geçen yıl aktif üye sayısı azalıyor mu, artıyor mu? Arttığını pek sanmıyorum:) Nedenleri de gayet açık değil mi. İnanıyorum ki bu müdürlük profesyonel bir ekip tarafından yönetilse tüm sayılar yukarı doğru ilk altı ayda beşe katlar:)
2)Filateli müdürlüğü neden reklam yapmıyor? Ürün tanıtımı, satışı için çok önemli olduğunu düşünüyorum... Sevgili dostlar, devir artık değişti. Tüm şirketler müşterinin ayağına gelmesini beklemiyor, kendisi gidiyor. Filateli dernekleri gelirsizlikten kapanıyor, üye sayılarını çoğaltamıyorlar. Neden? Çalıştığım şirkette genç arkadaşları özendirmeye çalıştım ama nafile. Hepsinin aklı başka yerlerde. Orta ve üst yaş grubu mükemmel. Hepsinin ufak tefek koleksiyonları var. Ama ne yapacaklarını bilmiyorlar. Tek dezavantajları vakitsizlik. Teşvik eden de olmayınca öylesine durup duruyorlar. Özel sektörü dolaşın, büyük bir potansiyel var. Ama gelmelerini beklemeyin. Siz gideceksiniz:)
Saygılarımla
Taner Yöndem
IP
työndem
Üye
Üye
Simge

Alıntı työndem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2011 Saat 15:48

Yazdıklarıma neden birilerinin onay vermesi gerekiyor anlamadım. Fikirlerimin / görüşümün hoşunuza mı gitmesi gerekiyor!!!!!!!!!

Taner Yöndem
IP
työndem
Üye
Üye
Simge

Alıntı työndem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2011 Saat 16:31
Bu damga meselesini de hiç anlamış değilim. İmkanı, olanağı, parası,arabası,uçağı ve en önemlisi zamanı olan il il dolaşıp bu damgayı istediği gibi kullanarak ortaya belki gerçekten kalıcı, değerli materyaller çıkartabiliyorken bunu diğer kesim yapamıyorsa buna ne denir!? O zaman benim koleksiyonum daha mı az değerli sayılıyor? Gerçekten anlamıyorum. Lütfen bilenler bana anlatsın.

Saygılarımla,
Taner Yöndem
IP
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 797

Alıntı marda99 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2011 Saat 16:52
Taner Bey,

PTT, TFDF gibi kurumlarla ilgili yazılacak hususları kontrol altında tutmak için "yeni üye"ler için böyle bir önlem getirdik. Şahsınıza yönelik değil, üye profiline bağlı otomatik bir önlemdir. Yaşanabilecek tatsızlıklara ve yasal sıkıntılara maruz kalmamak içindir. Sadece bu başlığa mahsusutur.

Sitemiz hertürlü yeni fikre ve düşünceye açıktır. Kimseyi düşüncesinden ötürü dışlamayız. Ortak paydamız Türk Filatelisine hizmettir.

saygılar

Muzaffer ARDA

IP
työndem
Üye
Üye
Simge

Alıntı työndem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2011 Saat 16:56

Ayrıca ben bu damganın peşinde koşmak zorundamıyım. Bu da bence ayrı bir konu:) Konu ne? Hasankeyf. Damga nerde? Batman da...haydaaaaa.

Saygılarımla

Taner Yöndem
IP
työndem
Üye
Üye
Simge

Alıntı työndem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2011 Saat 17:00

Çok haklısınız Muzaffer Bey, özür diliyorum.Yapılan uygulama son derece doğru. Damgaydı, şuydu buydu derken düşüncesizce yazdım.

Saygılarımla
Taner Yöndem
IP
simsan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 284

Alıntı simsan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2011 Saat 18:57
Anıl bey damga zaten sirkecide kullanıldığı için zarf gelmez.ama istediğiniz kadar damga yapabilirdiniz.Zaten böyle günlere zarf yapamıyorlar.
IP
<< Önceki Sayfa   35 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

:: Tr Fila Forumlari ::