Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Takas Yapmak İstediğiniz Ürünü Aşağıdan Seçiniz.
 Tr Filateli Forumları | Takas Listesi | Takas Yapmak İstediğiniz Ürünü Aşağıdan Seçiniz.
Mesaj icon Olay: Trfila Anket 1 - Olayın Tarihi: 23-Aralık-2007 Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Anket Sorusu: Size göre 2007 yılı filateli açısından nasıl bir yıl olarak geçirildi?
Anket Seç Oylar Anket İstatistikleri
6 [11,76%]
11 [21,57%]
1 [1,96%]
9 [17,65%]
24 [47,06%]
0 [0,00%]
Bu ankete oy veremezsiniz

Yazar Mesaj
mgunsur
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 335

Alıntı mgunsur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-2010 Saat 19:18
Merhaba Cengiz Bey,

Heyecanladığımız en önemli anlardan biri, bir yeni ve içinde ateşi yeniden alevlenmiş arkadaşımızın aramıza katılmasıdır.

Biz hepimiz önce burada yazıştık ve sonra çeşitli vesilerle tanıştık, şimdi inşallah Türkfila'nın ilk sergisini hayata geçirme çabası ve aşaması içindeyiz.

Filatelinin bugünkü kadar hobilerin çeşitlenmediği bir dönemin hobisi olduğu söylense de, siz bu görüşlere benim gibi itibar etmeyin. Filateli, bir hayata kolay kolay sığmayan, uçsuz bucaksız bir hobidir, müstesnadır, sizi de müstesna yapar, size dudak bükerek, müstehzi bakarlar ama arkanızdan, " o herşeyi bilir, çünkü o filatelist " diye hakkınızı verirler.

Bakmayın, benim size önerilerde bulunduğuma, ben de hala öğrenme aşamasındayım. Daha ancak kavramları yerli yerine oturtmuş durumdayım, hızla yeni şeyler öğrenmeye ve koleksiyon yapma ve sergileme zevkine ermeye çalışıyorum.

Bol bol soru sorun ve karınca kararınca katkı yapın.

Hoş geldiniz.

Saygılar,
Murat Günsur

Düzenleyen mgunsur - 09-Temmuz-2010 Saat 19:20
IP
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 1329

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-2010 Saat 20:04
Cengiz Bey
turkfila sitesine hoş geldiniz.
Türk filatelisinin büyüklerinden rahmetli Teyfik Kuyaş
beyin bir makalesinde okumuştum,Filateli sevgisi insanda
üç çeşittir,çocukluk yıllarında-gençlik yllarında-emeklilik yıllarında en şanslı olanlar çocukluk yıllarında başlayanlardır buna ara verselerde bir gün yeniden başlarlar.İşte siz bu şanslı koleksiyonculardansınız,evet üzücü olan o ilk birikimlerinden bir kısmını yitirmiş olmanız(bende ilk defterimi kaybetmiştim)ne varki önemli olan bu sevginin sürmesi,günümüzde koleksiyonculuk çok daha güzel helede sizin gibi Ankara'da oturanlar için daha güzel.Önemli olan devamına karar vermeniz.
Buna devam edenler çok şanslıdır.Bir arkadaşım gençlik yıllarında koleksiyon yapmış sonra bırakmış elindekileri dağıtmıştı şimdilerde emekli ne yapsam diyor yeniden başlasammı.İşte bu bir fırsatı sen kacırmadan yakalamışssın devamını dilerim, tekrar hoş geldin
erdogan şen-adapazarı-sakarya

Düzenleyen esfila - 09-Temmuz-2010 Saat 20:05
IP
tunc
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 816

Alıntı tunc Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Temmuz-2010 Saat 00:14
Çok özür dileyerek olaya katılıyorum ama... Bahsi geçen arkadaşın siteye son girişi 1 sene önce, yani 17 Temmuz 2009 olarak görülüyor. Yani bir senedir siteye girişi olmamış!.. Ben mi yanlış görüyorum, bilgisayarda bir hata mı var acaba diye sormak istedim sadece. Çünkü malum hala yabancı bilgisayarlardan takip etmekteyim siteyi.

Saygı ve selamlarımla...

Düzenleyen tunc - 10-Temmuz-2010 Saat 00:15
Tunç Işın
IP
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 1329

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Temmuz-2010 Saat 05:38
Tunç Bey muhtemelen bilgisayardan kaynaklanıyor veya siteden zira Saadettin beyin yazısıda aynı görüntüde
selam
IP
altinlar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 428

Alıntı altinlar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Temmuz-2010 Saat 15:32
Sevgili Dostlar,
Cengiz Bey ve Saadettin Beyin yazıları geçen yıldan kalma. Umarım Cengiz Bey koleksiyonuna geçen yıldan bu yana devam ettiriyordur. Araya yeni bir üye mesaj atıp, mesajını geri çektiği için, Cengiz Beyin yazısı sanki yeni yazılmış gibi Formun en üstünde yer almış. Yani Tunç Beyin bilgisayarında herhangi bir problem yok Smile.
Herkese güzel bir hafta sonu tatili dilerim.
Sevgilerle,

Ceyhun ALTIN 

Düzenleyen altinlar - 10-Temmuz-2010 Saat 15:33
IP
filatelist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 600

Alıntı filatelist Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Temmuz-2010 Saat 19:06

Evet Ceyuhun bey ben de şaşırdım.Çünkü bu mesajı geçen sene okumuştum. Gene de iyi oldu. Erdoğan bey'den bir anektot dinlemiş olduk.Demek ki bazan teknolojik azizlikler bile işe yarıyor.Wink

Düzenleyen filatelist - 10-Temmuz-2010 Saat 19:09
Bilgi, paylaşıldıkça hem büyür hem de paylaşanları büyütür
----------------------------------------------------------------------
Olcay Arısoy
IP
mgunsur
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 335

Alıntı mgunsur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Temmuz-2010 Saat 10:37
Değerli arakdaşlar, hakikaten bazen tarihlere dikkat etmiyoruz. Biraz da muhtemel yeni akradaşların katılımının yarattığı heyecan ile bazı şeylere dikkat etmiyoruz galiba. Belki bazı eski yazıları kaldırmak daha doğru olabilir, ne dersiniz ?

Murat Günsur

Düzenleyen mgunsur - 12-Temmuz-2010 Saat 10:37
IP
opalankok
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 70

Alıntı opalankok Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ekim-2011 Saat 18:21
Değerli arkadaşlar Adana filateli Derneğini ayakta tutmak için çabalıyoruz. sizlerin manevi desteğinize ihtiyaç var.
opalankok (ADANAFİLA)
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma