Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Koleksiyonculuk
 Tr Filateli Forumları | Sorular | Koleksiyonculuk
Mesaj icon Konu: TURK FİLATELİ AKADEMİSİ Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
makan
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 64

Alıntı makan Cevaplabullet Konu: TURK FİLATELİ AKADEMİSİ
    Gönderim Zamanı: 07-Şubat-2015 Saat 18:35
ARİAL

Değerli TRFİLA üyeleri.Ekte Türk Filateli Akademisi Başkanı sayın Kayhan Akdumanın tüm filatelistlere duyurmak istediği bir mesajı var.

''DeğerliFilatelistler,                 

Türk Filatelisine büyük katkıda bulunacağına inandığımız Akademimizin kuruluşu 2014 yılı içinde tamaml..ndı. Geçen zaman hem Akademi üyelerine hem de amatör profesyonel tüm filatelistlere yönelik çalışmalar pl..nladık.
Akademimizin çalışmalarını duyurularını sanal ortamda yürütmeyi tasarladık.
Hem ekonomik olarak daha sürdürülebilir bir ortam olacağına, hem de geniş bir filateli ağının çalışmalarına ve katkıda bulunmalarına ol..nak sağlayacağına inanıyoruz.

Tüm çalışmaları üzerinden yapmayı tasarladığımız ve şu an yayında ol..n web sayfasının ismi "www.turkfilateliakademisi.org" dur. Hepinizden, akademimizin çalışmalarını buradan izlemenizi ve katkıda bulunmanızı rica ediyorum.

Bu çalışmaya bağlı olarak yıllık bir akademik yayın pl..nlıyoruz.
Konferanslar ve eğitim ve diğer çalışmalar ayrıca yapılacaktır.
İnternet sitemizi izlerseniz bu çalışmalarımızla ilgili de programları zaman içinde görebilirsiniz.

Saygılarımla
Kayhan Akduman
DeğerliFilatelistler,                 

Türk Filatelisine büyük katkıda bulunacağına inandığımız Akademimizin kuruluşu 2014 yılı içinde tamaml..ndı. Geçen zaman hem Akademi üyelerine hem de amatör profesyonel tüm filatelistlere yönelik çalışmalar pl..nladık.
Hem ekonomik olarak daha sürdürülebilir bir ortam olacağına, hem de geniş bir filateli ağının çalışmalarına ve katkıda bulunmalarına ol..nak sağlayacağına inanıyoruz.

Tüm çalışmaları üzerinden yapmayı tasarladığımız ve şu an yayında ol..n web sayfasının ismi "www.turkfilateliakademisi.org" dur. Hepinizden, akademimizin çalışmalarını buradan izlemenizi ve katkıda bulunmanızı rica ediyorum.

Bu çalışmaya bağlı olarak yıllık bir akademik yayın pl..nlıyoruz.
İnternet sitemizi izlerseniz bu çalışmalarımızla ilgili de programları zaman içinde görebilirsiniz.

Saygılarımla
Kayhan Akduman''

m.akan
strPostAds
IP
makan
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 64

Alıntı makan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Şubat-2015 Saat 18:52
Değerli TRFİLA üyeleri.Ekte Türk Filateli Akademisi Başkanı sayın Kayhan Akduman'ın tüm filatelistlere duyurmak istediği bir mesajı var.

DeğerliFilatelistler,                  

Bu çalışmaya bağlı olarak yıllık bir akademik yayın pla
nlıyoruz.

Saygılarımla
Kayhan Akduman''
m.akan
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma