Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Pul & Posta Tarihi
 Tr Filateli Forumları | Takas Listesi | Takas Yapmak İstediğiniz Ürünü Aşağıdan Seçiniz. | Pul & Posta Tarihi
Mesaj icon Konu: takas bundespost veya berlin Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 1329

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2012 Saat 20:39
Sevgili Ömer kardeş
ya çok yenisiniz yada çok heyecanlı.Bilemiyorum ne varki koleksiyonculukta böyle siteler aracılığı ile değiş tokuşlar hemen hemen imkansızdır.Zira kişiler zaman kaybetme,ve uğraşma var yok ve gönder gelsin o pul kusurlu vs.gibi sebepler ve pek çoğuda damgasız ve Türkiye topladığından ve yine pek çoğu fazlalık pul bulunduramadığından size cevap veremiyor.İstanbul gibi filatelinin en önemli şehrindesiniz orda çok aktif iki dernek var,İstanbul Filatelistler ve Kadıköy dernekleri ve oralarda sürekli alım satım olduğu gibi mübadelede yaparsınız.Örneğin 14 eki pazar günü kadıköy derneğinde
pul mübadelesi var orada gittiğin zaman göreceksiniz damgalı pullar defter defter satılıyor bunun için
burada takas yapmak zor.
Filateli sevgin devam etsin derneklere gitmeye çekinme oralar gayet güzel ve samimi insanlarla dolu,bizler burada sizlere ancak işin içinden çıkamıyacağın sorulara varsa bilgimiz dahilinde yardımcı oluruz.
Sevgi ve esenlikler dilerim
erdoğan şen-sakarya

Düzenleyen esfila - 21-Eylül-2012 Saat 20:39
IP
tamseri
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 201

Alıntı tamseri Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2012 Saat 23:44
Erdoğan Bey,
trafik ve araç park yeri denilen illetten nefret etmesem uğrayacağım.
sağlıkla kalın.
IP
huron
Üye
Üye

Gönderilenler: 49

Alıntı huron Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2012 Saat 10:30
Orjinalini yazan: tamseri

http://www.blitzschwob.de/catalogues.htm
bendekilere tek tek baktım. maalesef yok. link de doğruymuş. michelin güncel numaraları bilginiz olsun

hep böyle bir sitenin olup olmıyacağını merak etmiştim ama ingilizcem olmadığı için bulamamıştım bence bütün katolokları elinde olmayanlar için çok faydalı bir site teşekkür ederim faydalanacağım muhakkak
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

:: Tr Fila Forumlari ::