Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Pul & Posta Tarihi
 Tr Filateli Forumları | Takas Listesi | Takas Yapmak İstediğiniz Ürünü Aşağıdan Seçiniz. | Pul & Posta Tarihi
Mesaj icon Konu: KART MAXIMUM KOLLEKSIYONU Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
atatuna
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6

Alıntı atatuna Cevaplabullet Konu: KART MAXIMUM KOLLEKSIYONU
    Gönderim Zamanı: 18-Eylül-2011 Saat 18:10
KART MAXIMUM KOLLEKSIYONU YAPIYORUM. ULUSLARARASI FIP GUMUŞ MADALYAM VAR. ELİNDE DEĞİŞİK KARTMAX OLANLAR ATATUNA@GMAİL.COM A GÖNDEREBİLİRLER

EGE TUNACI
strPostAds
IP
umranpolat
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 126

Alıntı umranpolat Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Eylül-2011 Saat 09:06
Merhaba,
Bende deniz feneri temalı maximumcard koleksiyonu yapıyorum.Elimde farklı temalarda cardmaxlar var. İlgilendiğiniz konu hakkında bilgi verirseniz uygun olanlar varsa gönderebilrim. Ayrıca gümüş madalya aldığınızdan bahsetmişsiniz, ne tür sergilere katıldınız, tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz.Milli sergide de maximafili kategorisi olacak, sergiye katılmayı düşünüyormusunuz.
Saygılarımla,

Ümran Polat
IP
atatuna
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6

Alıntı atatuna Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2012 Saat 17:01
Ümran hanım;
Geç yanıt verdiğim için kusura bakmayın. Benim Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti KM kolleksiyonum var. Hindistan Dünya sergisinde Gümüş aldım. Deniz Fenerleri ile ilgili maalesef KM yok. Ancak KM kolleksiyonunun gelişmesi için gereken desteği vermeye hazırım. Milli sergide KM ile Gençlik kategorisinde ödül aldım.

Selamlar
EGE TUNACI
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma