Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Ziyaretçi Defterine Yazın
 Tr Filateli Forumları | Ziyaretçi Defteri | Ziyaretçi Defterine Yazın
Mesaj icon Konu: Merhaba Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
namazte
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3

Alıntı namazte Cevaplabullet Konu: Merhaba
    Gönderim Zamanı: 11-Eylül-2011 Saat 22:27
Sayın koleksiyonerler, siteye bu gün üye oldum. Herkezi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.Çok eski bir koleksiyoner olmama rağmen yıllar önce koleksiyonumun su ve neme maruz kalıp yok olması nedeniyle pul biriktirmeye küsmüştüm. Ancak bir arkadaşımda saltanat kayıkları serisini görünce eski aşkım alevlendi. Şimdi elimde sağlam kalanlar ile yeniden bir koleksiyon yapmaya çalışıyorum. Konu ile ilgili araştırma yaparken site gözüme çarptı ve üye oldum. İzlediğim kadarıyla burada bu işe gönül ve emek veren çok değerli üstadların varlığı nedeniyle  şimdiki gençleri şanslı görüyorum. Ben aynı zamanda Osmanlı ve TC para koleksiyonuda yapıyorum.Görüşmek üzere. 
strPostAds
IP
namazte
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı namazte Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Eylül-2011 Saat 22:31
Gittigidiyor,Ebay ve İsfila haricinde online pey verebileceğimiz siteler varsa bildirirseniz sevinirim.İyi Akşamlar
IP
utalay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 382

Alıntı utalay Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2011 Saat 01:29
Delcampe.com

Saygılarımla
Ufuk TALAY
IP
simsan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 284

Alıntı simsan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2011 Saat 17:28
Gürol kardeş.Öncelikle sitemize hoş geldiniz.Site üye sayımız arttıkça kolleksiyonerlerde artıyor demektir.Buda bizleri mutlu ediyor.Yalnız bilgilerinizi tamamlamanız bizlerin sizleri daha iyi tanımamız demektir.Biz büyük  bir aileyiz.
aramıza tekrar hoş geldiniz.
saygılarımla
Nihat ÇİMRİN
IP
yvc140
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 102

Alıntı yvc140 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2011 Saat 17:36
Gürol bey,

Müzayedeye katılabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz bazı filateli sitelerini veriyorum.

Saygılarımla,

karamitsos.com
bidstart.com
delcampe.com
stampcircuit.com (bu siteye üye olursanız dünyadaki tüm müzayedelerden haberdar olursunuz)
philatino.com
burakmuzayedecilik.com
stamps2go.com
postbeeld.com

Yalçın Kahramanlar
IP
rrrasimmm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 39

Alıntı rrrasimmm Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2011 Saat 21:39
selamlar,
gittigidiyor da açık artırmanın iptali kötü oldu ayrıca...
IP
namtha
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 406

Alıntı namtha Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Eylül-2011 Saat 21:42
Merhabalar Gürol Bey;
izmirli olduğunuzu görüyorum.Sanıyorum sel yaratacak derecede yağış alan ev ve araçları su basan pek çok kişinin ölümüne yol açmış 5 kasım 1995 izmir sel felaketi bahsettiğiniz.Diğer yıllarda da zaman zaman benzer durumlar yaşanmıştı.
Kolleksiyonları bu açıdan gerçekten iyi korumak önemli.
Pek çok siteyi arkadaşlar yazmışlar.Umarım kolleksiyonlarınıza artan bir hevesle devam edersiniz.
Saygılarımla.
IP
namazte
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı namazte Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Eylül-2011 Saat 00:40
Selamını ve bilgilerini paylaşan forumdaşlara çok teşekkür ederim. Koleksiyonum Murat Beyin hatırlatmış olduğu selde değilde ikamet ettiğim çatı katında evde olmadığımı bir zamanda çatıdaki bir delikten sızan yağmur suyunun kitaplarımı, koleksiyonumu, efemeralarımı v.b. koymuş olduğum antika sandığıma sirayet etmesi nedeniyle bozulmuştu. Ben müdahale edene kadar sandıkda dahil bir çok eşyam kullanılamaz duruma gelmişti. Murat Beyin hatırlatmış olduğu felaket ise tam bir şoktu. Allah bir daha o günleri göstermesin.Ben şu siteleri bir inceleyeyim.İyi geceler.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

:: Tr Fila Forumlari ::
Her Hakki Saklidir