Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Filateli ile ilgili kurumlar
 Tr Filateli Forumları | Pul - Filateli - Pulculuk - Filatelist | Filateli ile ilgili kurumlar
Mesaj icon Konu: TMOK Filateli ve Nümismatik Komisyonu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 797

Alıntı marda99 Cevaplabullet Konu: TMOK Filateli ve Nümismatik Komisyonu
    Gönderim Zamanı: 05-Mayıs-2011 Saat 22:22
Merhaba Arkadaşlar,

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin altında Filateli ve Nümismatik Komisyonu adında bir oluşum var. Benim de üyesi olduğum bu oluşum olimpiyat ve spor pulları koleksiyonu yapan filatelistleri bir çatı altında toplayarak bu konuda konuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Edirne de 04 Temmuz 2011 tarihinde açılışı yapılacak olan "Kırkpınar Güreşlerinin 650. yılı Pul sergisi" düzenlenmesi fikri de bu komisyonun çalışmaları içerisinde yer almaktadır. Bu akşam yaptığımız toplantıda turkfila üyelerinden de spor konulu (satranç dahil) koleksiyonu bulunanlardan bu sergiye katılmak isteyenlere duyuru yapılması talep edildi.

Katılmak isteyen arkadaşların acilen bana koleksiyonlarının konusunu ve pano adetini yazmalarını rica ediyorum. Koleksiyonlarını yetersi görenler için 2 ay gibi bir süremiz olduğunu hatırlatırım.

saygılar

Muzaffer ARDA
strPostAds
IP
simsan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 284

Alıntı simsan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Mayıs-2011 Saat 11:51

Selamlar muzaffer bey bem bu sergi için TÜRK SPOR TARİHİ adı altında bir kolleksiyon hazırlıyorum.Sergiye yetiştireceğim.Ancak kaç pano çıkar bilemiyorum.

Saygılar
Nihat Çimrin
IP
tunc
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 816

Alıntı tunc Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Mayıs-2011 Saat 19:33
Çok güzel bir çalışma, başarılar dilerim. Emeğinize sağlık demekten ve kolay gelsin dileklerimi sunmaktan başka birşey gelmiyor ne yazık ki elimden :(
Selam ve saygılarımla...
Tunç Işın
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma