Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Duyurular
 Tr Filateli Forumları | Ana Başlıklar | Duyurular
Mesaj icon Konu: Levant Pul & Antika Evi açılış Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
levant
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2

Alıntı levant Cevaplabullet Konu: Levant Pul & Antika Evi açılış
    Gönderim Zamanı: 20-Şubat-2011 Saat 15:55

2011 Yılında faaliyet geçen kuruluşumuz aslında 50 yıllık bir geçmişe ve bilgi birikimine sahip olduğunu burada belirtmek isterim. Kolleksiyonerliği babadan oğulla bugünlere bilgi ekleyerek amatörlükten çıkarıp profesyonelliğe taşıdık. Yurt içi ve yurt dışı çalışmalarımızla siz değerli kolleksiyoner ve antikacıların tüm beğeni ve isteklerini karşılayacak ürün ve hizmeti vermeye başladık. Sizleri artık yeni mekânımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Adres: Tunalı Hilmi Cad. Aynalı Çarşı No: 89/13 Çankaya / ANKARA
Tel&Fax: 0312 466 00 86
Mail: levantantika@hotmail.com
strPostAds
IP
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 793

Alıntı marda99 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Şubat-2011 Saat 09:04
Merhaba,

bazı üyelerimizden gelen tepki üzerine bu yazıyı eklemeyi uygun buldum. Öncelikle Levant Pul ve Antika Evi açılışı için ilgilileri tebrik ediyorum. Son zamanlarda kolleksiyonerlerin alışveriş yapacakları yerlerin son azalması ve bu tarz yerlerin internet satıcıları nedeniyle yok olmaya yüz tutması üzüntü verici bir olaydı. Cesaret eden arkadaşları tekrar kutluyor ve uzun soluklu olmasını temenni ediyorum.

Gelelim üyelerimizden gelen tepkiye;
"Bu tarz reklam amaçlı ilanlara sitemizde yer verecek miyiz?" yönündeki bu tepkilere yönelik davranışımızı yine sizlerin görüşlerinin belirlemesini istiyorum.

Bu konuda bir hususu da adı geçen pul ve antika evinin açılışı ilanını yazan arkadaşlara yönelik yazmak istiyorum.

Bu ilanı keşke 4 farklı başlık altına yazmasaydınız, 2 başlık altına toplamak zorunda kaldım.

keşke biraz kendinizi tanıtıp, yapmak istediklerinizi anlatıp, reklamvari yazı yerine daha sıcak forum ortamında bir duyuru yazabilseydiniz.

evet arkadaşlar, bu yazının duyurular ve üye adres bilgileri başlıkları altında kalmasını istiyorsanız lutfen görüşlerinizi bizimle paylaşın. Bu görüşleriniz bundan sonra gelecek bu tarz yazılara yaklaşımımızı da belirleyecektir.

saygılar

Muzaffer ARDA

Düzenleyen marda99 - 22-Şubat-2011 Saat 09:05
IP
Göken
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 37

Alıntı Göken Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Şubat-2011 Saat 11:45
Muzaffer Bey,

Levant Pul & Antika Evi konulu forum kilitli.

Görüş bildiremiyoruz , 

Bu konu bence tartışılması gereken hassas bir konu. 

Saygılarımla,

Gökhan Şentürk
IP
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 793

Alıntı marda99 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2011 Saat 09:18
Forumdaki kilit açılmıştır
IP
erkin
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 111

Alıntı erkin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2011 Saat 11:05
Forumun bu halide çok güzel,bilgi paylaşımı mükemmel.Ben forumun ilerde kapanmasından korkuyorum.
Kimse kullanmıyor,ilgilenmiyor,yürümedi denirse üzülürüm...

Ticari ilanlar bölümü olursa forumun kullanılırlığı artar gibi geliyor..İyimi olur,kötümü olur bunuda zaman gösterir.
Belki Tunç Beyin dediği gibi bilgi kirliliği olur,art niyetli ilanlar foruma zarar verir bilemeyiz...
Tansel Erkin
Konya
Cumhuriyet,KKTC,Tıp Tarihi koleksiyonu.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma