Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Pul Sergileri
 Tr Filateli Forumları | Pul - Filateli - Pulculuk - Filatelist | Pul Sergileri
Mesaj icon Konu: ADANAFİLA PUL SERGİLERİ Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   15 Sonraki >>
Yazar Mesaj
saadettin_pul
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 924

Alıntı saadettin_pul Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2010 Saat 09:37
Müzeyyen Hanım Başta olmak üzere tüm Adana ekibini tebrik ediyorum. Olcay Bey'İN vermiş olduğu destek ise yine takdir_i şayandır. Çalışma içindeyiz İnşallah yeni yıla yeni bir dernek ile Konya'dan selam vermeyi diliyoruz. Saygılarımla
Saadettin Kayserilioğlu
IP
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 796

Alıntı marda99 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2010 Saat 11:04
Merhaba,

Filatelimizde Anadoluda yaşanan bu hareketlenmeyi gördükçe içim tarifsiz bir sevinç ve heyecan ile doluyor. Adana'nın da bir derneğe kavuşmasına çok sevindim. Saadettin Bey'den de dernekleşme yolundaki müjdeyi duymak da beni çok memnun etti. Yeni yılda havalar el verirse bir Adana seyahati planlıyorum, inşallah bunu sergiye denk getirerek Adana Derneğinin düzenleyeceği ilk sergide onları yanlız bırakmamış olurum. Hatta mümkün olsa Antalya'daki dostlarımızın da dernek toplantılarına katılıp onların yarattığı sıcak ortamı paylaşmak isterim.

Filatelimizde yaşanan güzel gelişmelerin devam etmesini diliyor, emeği geçen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.

saygılar
Muzaffer ARDA
IP
Cüneyt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 800

Alıntı Cüneyt Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2010 Saat 16:22
Ülkemizin çeşitli yerlerinde yeni dernekleşme çalışmaları filatelimizin geleceği için son derece umut veriyor, emeği geçenlerin hepsine teşekkür ediyor ve yılmadan çalışmaya devam etmelerini diliyorum.

Selamlar ve saygılar,
Cüneyt Gemicioğlu

IP
MUZEYYENADANA
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 15

Alıntı MUZEYYENADANA Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2010 Saat 18:43
Merhaba Arkadaşlar,

Bu gün derneğimizi resmen kurduk. Hepinize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Beni bu yolda yalnız bırakmayıp cesaretlendiren, destek veren arkadaşlarım Olcay Arısoy, Feyzi Yılmaz, Eren Erimer ve Bekir Bozkoyunlu'ya özellikle teşekkür etmek isterim.

Bundan sonra işimiz daha da zorlaştı. Filateliyi sevdirmek ve çevremizdeki tüm filatelistleri aynı çatı altında toplamak adına uzun bir yolun çok başındayız.

Ayrıca; Konya'da kurulacak olan dernek için başta Saadettin Bey olmak üzere tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Kendilerine destek olmak adına her türlü yardıma hazır olduğumu belirtmek isterim. (Saadettin Bey zarfınızı da bu gün aldım onun için ayrıca teşekkür etmek isterim.) 

Saygılarımla.
IP
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 1329

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2010 Saat 19:50
Adanalı Filatel Dostlarını bu güzel çalışmalarından ötürü kutluyorum,
IP
tunc
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 816

Alıntı tunc Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2010 Saat 20:11
İlk defa Galatasaray'daki salonda, "trfila" sergisinde Müzeyyen Hanım'ı bir yandan sergiyle ilgilenirken bir yandan da aktif bir PTT görevlisi gibi hepimize yardımcı olmaya çalışırken görünce, -tamam dedim Adana'nın yol öncüsü belli oldu. Bunu birkaç arkadaşla da paylaştım sonradan, kendisini tanımayan ve onu orda görevli olan PTT personeli zanneden birkaç kişiye, -evet gerçekten PTT görevlisi ve Adana PTT'sinden bizim için özel geldi Wink- demiştim. Müzeyyen Hanım, gerçekten de filateli için "özel" birisiniz, başarılarınızın devamını ve azminizin de mutlu bir şekilde karşılık bulmasını dilerim.
Selam ve saygılarımla...

Düzenleyen tunc - 23-Aralık-2010 Saat 20:12
Tunç Işın
IP
poloturk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 169

Alıntı poloturk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2010 Saat 15:10
Merhabalar,
Muzaffer bey fırsatını bulur ve yolunuz düşerse mutlaka bekleriz. Sitedeki tüm dostlarımızı Antalya'ya yolu düştüğünde bekleriz ,çokta memnun oluruz. 

2011 de umarım yaşanan bu hareketlenmeyi hep diri tutarız başka anadolu illerimizden de güzel haberler gelir

saygılarımla
Tuncay Dolgun
IP
MUZEYYENADANA
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 15

Alıntı MUZEYYENADANA Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2010 Saat 18:41
Merhaba Arkadaşlar,

Sözlerime Tunç Bey'e teşekkür ederek başlamak istiyorum. Ben İstanbuldaki sergiye katılmaktan da sizlerle tanışmaktan çok büyük mutluluk ve onur duydum. Eğer filateliye ve görevime olan aşkımı çevreme yansıtabiliyorsam ne mutlu bana. Dün yazdığım gibi daha yolun çok başındayız ve benim yorulmaya hiç niyetim yok. Şimdi artık sergi için çalışmaya başladık ve sizlerin desteğini bekliyoruz. Kolleksiyonlarınızla, önerilerinizle hatta imkanı olan arkadaşları açılış gününde yanımızda görmek de istiyoruz. Sergi için davetiyelerinizi en kısa zamanda adreslerinize yollayacağız.

Muzaffer Bey sergi için Adana'ya gelebileceğinizi yazmışsınız. Umarım o gün yanımızda olursunuz ve umarım Türk Fila 2. sergisi Adana'da olur.

Saygılarımla.
IP
simsan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 284

Alıntı simsan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2010 Saat 23:22

Kurtuluş Savaşlarının Başlangıcı olarak nitelendirdiğim,çukurova mücadelesinin önemli şehri ve  korkusuz Kozanlı yiğitlerinin çıktığı bu öncü şehrimizde böyle güzel çalışmalarından dolayı çok tebrik ederim. Başarılarınızın Devamını diliyorum.Çok mutluyuz inşallah iyi filatelistler yetiştirirsiniz.

Durmak Yok Yola Devam ADANAFİLA
Saygılar
Nihat Çimrin
IP
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 796

Alıntı marda99 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2010 Saat 08:40
Merhaba arkadaşlar,

Adana'daki serginin açılışını saati ile bildirirseniz programımı ona göre yapmaya ve sergi açılışında aranızda olmaya çalışayım. Umarım işlerimi ayarlayabilirim.

saygılar

Muzaffer ARDA
IP
<< Önceki Sayfa   15 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma