Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Pul Müzayedeleri
 Tr Filateli Forumları | Pul - Filateli - Pulculuk - Filatelist | Pul Müzayedeleri
Mesaj icon Konu: Çankaya Filatelik Araştırmalar Derneği Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
korayozalp
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 4

Alıntı korayozalp Cevaplabullet Konu: Çankaya Filatelik Araştırmalar Derneği
    Gönderim Zamanı: 29-Mayıs-2007 Saat 00:04
Sevgili Filatelistler,

Filatelik araştırmalar yapmak amacıyla kurulan derneğimiz, yayınlamaya başlayacağı dergiye kaynak sağlamak üzere   3 Haziran Pazar saat 13:00 de başlayacak olan Filateli ve Efemera Mübadelesi düzenlemiştir. Mübadeleye sunulan 1700 civarındaki lotu www.canfilar.org adresimizden görülebilir ve teklif verebilirsiniz.

Katkılarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Dr. Koray Özalp
 ÇFAD Başkanı
strPostAds
IP
namtha
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 407

Alıntı namtha Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Mayıs-2007 Saat 00:58
Gerçektende çok çeşitli yelpazede 1710 adet ürünle çok güzel bir mübadele olacaktır.Ürünler gayet güzel ve uygun.Mübadele dergisi çıkartıldığı ve ulaştırılması için bize ulaşın bölümünden adres bilgilerinizi girin yazıyordu ve girdim.Eğer ulaşırsa dergiyide incelemek keyifli olacaktır.Ancak sormak istediğim bir husus olacak.Bir ürüne ön teklif internet üzerinden veriliyor peki 3 haziran günü yapılacak olan mübadelede bu ön teklifler nasıl değerlendirilecek.Yani o gün o saatte orada olan bir başkası ürüne daha yüksek teklif verdiğinde oraya gelemeyen ve ürünü almak isteyen kişiler nasıl teklif verecek yada başka bir deyişle teklifiniz yazan kısımdaki rakam teklif üst limitimi olmuş olacaktır.Bu konuda biraz daha bilgi verebilirseniz sevinirim.Çalışmalarınızı gönülden kutlar başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.

Düzenleyen namtha - 29-Mayıs-2007 Saat 01:00
IP
janbars
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 139

Alıntı janbars Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Mayıs-2007 Saat 15:17
Derneğinizin bu çalışmasından ötürü katkısı olan herkesi kutluyorum.Mübadale dergisi de adresime yollanmış,çok teşekkür ediyorum.Ürün çeşitliliği de yeterli.Güzel bir mübadele olacağı kesin.Pazar günü ben de gelmeye niyetliyim.Ankara da ki arkadaşlarımda gelmemi istiyor,beni ilgilendiren ürünlerde var.İnşallah bir aksilik olmazda bu güzel mübadele ortamında olabilirim.Tekrar emeği geçen herkesi kutluyor, devamını diliyorum.
Saygılarımla..
Av.Mustafa İLHAN
IP
saadettin_pul
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 924

Alıntı saadettin_pul Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Mayıs-2007 Saat 23:38
Çok güzel ürünler var. Umarım yeni filatelik oluşumlara, heyecanlara ve nice güzelliklere vesile olur. Emeği geçenlere teşekkürler
IP
namtha
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 407

Alıntı namtha Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-2007 Saat 15:44
Kurallar
Site üzerinde kuralların bulunduğu bir sayfa varmış.Yeni gördüm.Yeterli bilgiyi içeriyor sayılır.ancak birkaç husus halen soru işareti.Mesela alıcı ve satıcıdan %15 komisyon alınacak diyor bu komisyon ürün fiyatı+ürün fiyatı üzerinden komisyon şeklinde olacak sanıyorum ki ona göre teklifler verilmesi gerekli.Bir başka husus ödemenin nasıl yapılacağı ve orda mutlaka olunması gerekip gerekmediği gibi.Neyse zaman içersinde hepsini tecrübe edeceğizdir.
IP
korayozalp
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı korayozalp Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Mayıs-2007 Saat 00:11
Kurallar
Mübadele gününde aynı lota en yüksek teklifi yapan, o lotu almaya hak kazanacak. En yüksek teklifi yapan, teklifini salonda değilde daha önceden internetten veya faksla yapmışsa, o lota en yüksek pey veren 2. teklifin bir üzerinden kazanır. Kazanan teklife en son olarak %15 dernek bağışı eklenir. Kazanan toplam fiyatı öder. Ödeme için verilecek banka hesap numarası kullanılabilir. Maalesef kredi kartı ile işlem yapamıyoruz.
Tüm mübadele kuralları sitemizde de yazmaktadır.
Selam ve sevgilerimle,
Koray özalp

IP
korayozalp
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı korayozalp Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Mayıs-2007 Saat 00:12
Tüm sorularnızı info@canfilar.org adresine de yazabilirsiniz.
IP
Mcan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1

Alıntı Mcan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Kasım-2010 Saat 21:20
Bu aralar katılma şansımız olan bir Mübadele varmı acaba ?
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

:: Tr Fila Forumlari ::
Her Hakki Saklidir